Mēs soc.tīklos:
Pirkuma grozs
Daudzums:
0 gab.
Summa:
0.00 EUR
 
Pakalpojumi
Mūsu interneta veikals un tirdzniecības nams „Elitera” piedāvā sekojošu pakalpojumu spektru:
 
1) Gultas veļas šūšana pēc individuāliem izmēriem
            Ja iepazīstoties ar KATALOGU Jūs neatradāt sev nepieciešamu gultas veļas izmēru, mēs piedāvājam pasūtīt  gultas veļas šūšanu pēc individuāliem izmēriem. Lai to izdarīt lūdzam izvelēties gultas veļas audumu un izkrāsojumu no preču kataloga (Gultas veļas komplekti ar norādi RAŽOTS LATVIJĀ) un sazināties ar internēta veikala menedžeri pa telefonu 25771107, vai nosūtīt  Jūsu pasūtījumu uz e-pasu info@elitera.lv. Mazumtirdzniecības pasūtījumi tiek izgatavoti īsākajos termiņos.
 
2) Izšuvums uz tekstila izstrādājumiem
            Mūsu veiklas piedāvā Iesušanas pakalpojumu kā pēc KATALOGA sadaļā IZŠUVUMS, tā arī pēc individuālajiem pasūtījumiem. Izšuvums uz tekstila - tas ir unikāla iespēja pat vienkāršu priekšmetu padarīt oriģinālus un gaumīgus.  Jūs varat pasūtīt iniciāļu, vārdu, frāzes, izšuvumu, kā arī dažādu bilžu izšuvumu - multfilmu personāžu, simbolus, logotipus utt., viss atkarīgs no Jūsu fantāzijas. Izšuvumu var uztaisīt uz dvieļa, gultas veļas, pleda vai halāta utt.. Neatradot vēlamo izšuvuma  dizainu vai individuāla pasūtījuma veikšanai lūdzam sazināties ar mūsu menedžeri pa telefonu 25771107, vai nosūtīt  Jūsu pasūtījumu uz e-pasu info@elitera.lv. Mazumtirdzniecības pasūtījumi tiek izgatavoti īsākajos termiņos.
 
3) Spilvenu uz segu ražošana
            Mūsu kompānija piedāvā dūnu/spalvu segu un spilvenu ražošanu no augsti kvalitatīvajiem materiāliem, kā arī spilvenu un segu ražošanu no hipoalerģiska materiāla - holofaibers. Mūsu veikalā var atrast plašu izmēru sortimentu, tomēr mēs arī piedāvājam segu un spilvenu izgatavošanu pēc individuāliem izmēriem. Individuāla pasūtījuma veikšanai lūdzam sazināties ar mūsu menedžeri pa telefonu 25771107, vai nosūtīt  Jūsu pasūtījumu uz e-pasu info@elitera.lv. Mazumtirdzniecības pasūtījumi tiek izgatavoti īsākajos termiņos
 
4) Dūnu/spalvu izstrādājumu restaurācija
 
            Dūnu-spalvu spilvenus, kā arī dūnu segas un dūnu matračus tīra Daugavpilī, tirdzniecības namā "Elitera" Saules ielā 70, izmantojot speciālu iekārtu un tehnoloģiju. Spilvenam izārda vienu vīli un pildījumu izber uz sieta. Sietu kratot, izbirst netīrumi un laika gaitā nolūzušie putnu spalvu kātiņi. Pēc tam spalvas apstrādā ar sausu tvaiku lielā karstumā, +330oC temperatūrā. Šādā karstumā aiziet bojā gan putekļu ērcītes, gan dažādi slimību izraisītāji. Tīrās un dezinficētās spalvas saber tāda paša vai cita izmēra (pēc klienta vēlmēm) jaunā spilvendrānā. Pildījumam
pieliek klāt jaunas spalvas zudušo vietā. Katra klienta pasūtījumu izpilda atsevišķi, tāpēc
spalvas no dažādu klientu spilveniem nekad nesajauksies. Pēc šādas tīrīšanas klients par nelielu naudu faktiski iegūst jaunus spilvenus.