Grozs
Anatomiskās formas spilvens grūtniecēm RELAX grey stars

Anatomiskās formas spilvens grūtniecēm RELAX grey stars

  • Modelis: RP 7207 grey
  • Bonusa punkti: 51
  • 51.50€

  • Bez PVN: 42.56€
  • Cena bonusa punktos: 5100

Izmērs: 80x150 cm (+/- 5cm)

Spilvendrāna ar rāvējslēdzēju no 100% kokvilnas, iekšā spilvens (100% mikro fibras audums, hipoalerģisks holofaibera tipa pildījums )

- nečaukst un nesmaržo

- noņemama spilvendrāna (100% kokvilna) ar rāvējslēdzēju

- droši un sertificēti audumi un pildījums

- pateicoties pildījuma īpašībām spilvens ir kupls un ilgi kalpos saglabājot savu sākotnējo formu.

Spilvena forma atbilst topošās māmiņas ķermeņa formai, samazinot sāpes mugurā un padarot grūtnieces gulēšanu ērtāku. Spilvens RELAX būs ērti lietojams tām grūtniecēm, kurām patīk gulēt dažādas pusēs, sapnī apgāžoties, un galva balstām var nelietot papildus parasto spilveni. RELAX patiks liela auguma grūtniecēm, vai tām kuras grib ļoti lielu pakavu. Spilvens ērti kopjams, var izmazgāt gan atsevišķi tikai spilvendrānu, gan arī visu spilveni Veļas mazgājamā mašīnā "saudzējošā, delikātā režīmā" 40 C temperatūrā

Spilvens RELAX ir universāls. ir universāls. To var lietot gan grūtnieces, gan māmiņas pēc dzemdībām.

· Grūtniece var lietot spilvenu kad guļ uz sāniem, kā ligzdiņā. Kā arī sēžot pie televizora vai lasot grāmatu lietot spilvenu kā mugura balstu.

· Jaunajām māmiņām pakaviņš noder barošanas laikā, vai spēlējot ar mazuli- - tas palīdz nodrošināt piemērotu mazuļa pozu, kā arī samazina slodzi uz māmiņas muguru un rokām. Pakavs ļauj mazulim ērti gulēt uz vienas Pakava puses bet otra Pakava puse kalpos kā balsts mammas mugurai.

Starp citu, šis spilvens patiks arī topošajiem tētiem un ilgu laiku kalpos visas ģimenes ērtākai atpūtai un komfortam.

Izstrādājumu ar "HOLLOW FIBER BALLS" pildījumu lietošanas, mazgāšanas un glabāšanas rekomendācijas: Spilveni un segas ar šo pildījumu labi saglabā savu formu un kuplumu ilgu laiku, bet prasa pienācīgu kopšanu. Labākais tādu izstrādājumu kopšanas veids ir uzpurināšana/sakratīšana un vēdināšana. Rekomendējam uzpurināt spilvenu un sakratīt segu katru rītu, un vēdināt izstrādājumus ne retāk kā 1 reizi mēnesī. Tas saglabās izstrādājumu kuplumu, ērti lietojamu un tīrību. Mazgāt izstrādājumus ir rekomendēts ne biežāk kā 1-2 reizes gadā, ja nav redzamu netīrumu. Izstrādājumu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā "saudzējošā, delikātā režīmā" 40 C temperatūrā, neizņemot izstrādājuma iekšējo saturu. Mašīnas cilindrā var ielikt divas tenisa bumbas. Bumbas uzpurinās pildījumu un nedos tam salipt. Ūdens izspiešana - 400 apgr./min un pēc tam intensīvi sakratīt. Mazgāšanai rekomendējam izmantot šķidros mazgāšanas līdzekļus. UZMANĪBU! Pirms ievietot izstrādājumu/-us cilindrā, rekomendējam pārliecināties, ka izstrādājuma/-u apjoms/izmērs ļauj to izdarīt un cilindrā pietiks vietas. Ja cilindrā nav pietiekami daudz vietas, tad izstrādājuma/-u nerekomendē mazgāt mājas apstākļos. Ja bērnu segu/spilvenu vai spilvenu grūtniecēm nepieciešams mazgāt biežāk kā 1-2 reizi gadā redzamo netīrumu dēļ, tad rekomendējam mazgāt ar rokām. Nav ieteicams izsist putekļus ar cietiem, smagiem priekšmetiem. Nav ieteicams gulēt uz segas virsmas. Nav ieteicams atļaut bērniem lēkāt uz segas virsmas un spēlēties-trakot ar spilvenu. Rekomendēts glabāt izstrādājumus sausā vietā, kur ir brīva gaisa cirkulācija. Ja ar laiku spilvena pildījums salipa, tad to var atjaunot patstāvīgi, tādā veidā pagarinot izstrādājuma lietošanas termiņu. Izņemiet pildījumu no spilvena un kārtīgi uzpuriniet ar pirkstiem, vai ar ķemmi, kas paredzēts garspalvainiem kaķiem. Pēc tam ievietojiet pildījumu atpakaļ un sašujiet caurumu.

Raksturojums
Sastāvs Spilvendrāna ar rāvējslēdzēju no 100% kokvilnas, iekšā spilvens (100% mikro fibras audums, hipoalerģisks holofaibera tipa pildījums ).
Ražotājs Ražots Latvijā, SIA "Elitera"

Tagi: relaxipakavs, pakavsbarosanai, grutniecuspilvens, spilvenspakavs,