Grozs

ZIEMASSVĒTKU DĀVANAU GADATIRGUS - Idejas un padomi

ZIEMASSVĒTKU DĀVANAU GADATIRGUS - Idejas un padomi

ZIEMASSVĒTKU DĀVANAU GADATIRGUS - Idejas un padomi

Ziemassvētkus nevar iztēloties bez dāvanām, bet mājīgumu – bez mājas tekstila.

Cik tomēr patīkami dāvināt nevis parastās dāvanas, bet gan dāvanas, kas parāda dāvinātāja rūpes… daļiņusiltuma un mājīguma… Elitera interneta veikalā Jūs atradīsiet noderīgas un visai oriģinālas dāvanas mājai un ģimenei, kas ieņems pelnītu vietu katrā mājoklī.


Izšuvums uz tekstila padarīs Jūsu dāvanu neaizmirstamu.

Personificēti dvieļi, dvieļi ar izšūtiem uzrakstiem – tā ir oriģināla un sirsnīga dāvana. Ticiet, šāds dvielis nepaliks aizmirsts frotē dvieļu kaudzē un nekrās putekļus skapju plauktos, bet gan atradīs vietu vannas istabas redzamā vietā, iepriecinot tā ieguvēju un atgādinot par dāvinātāju. Mūsu klientu ērtībai interneta veikalā izveidotas atsevišķas izšuvumu kategorijas, pateicoties kam var ātri un ērti sameklēt dvieļi dāvanā sievietei, vīrietim, dāvanu bērnam, kā arī īpašu dāvanu kristībām un dāvanu kāzām.


Gultas veļa ir lieliska dāvana radiniekiem un tuviniekiem…. kā arī pašam sev!

Elitera interneta veikalā ir plaša kvalitatīvas gultas veļas, kas izgatavota no 100% kokvilnas auduma, izvēle – no satīna, bjaza, ranforsa. Bez tam pie mums var iegādāties jebkura izmēra un jebkuras komplektācijas gultas veļu, lai pavisam droši izdabātu apdāvinātajam. Gultas veļa var būt lieliska dāvana vecākiem vai jaunajam ģimenes pārim. Ļoti noderīga šāda dāvana būs no tantes – māsas dēlam vai no vecmāmiņas – mazdēlam, īpaši, ja jaunais vīrietis dzīvo atsevišķi no vecākiem un vēl nav atradis gādīgu sievu. Tāpat gultas veļu var uzdāvināt jaunai sievietei, ievērojot seno līgavas pūra sagādāšanas tradīciju. Pats galvenais… Jūsu dāvana kļūs par īstu pārsteigumu, ja mēs izrotāsim to ar individuālo izšuvumu.

Ziemassvetku dvielis
pirts cepure

Dāvana pašiem dārgākajiem – bērniem un topošajām māmiņām.

Izvēlēties dāvanu, kas paredzēta bērnam vai sievietei brīnišķīgā stāvoklī, vajag ar īpašu rūpību. Ir svarīgi, lai dāvana būtu ne tikai noderīga, bet arī kvalitatīva, ražota no drošiem materiāliem. Elitera steidz Jums palīgā! Kokvilnas audumu gultas veļa mazuļiem un pusaudžiem ar piemīlīgiem un košiem zīmējumiem. Kā arī mūsu jaunums māmiņām – pašu ražotie spilveni grūtniecēm un mazuļa zīdīšanai.

Dāvana pirts, SPA un ūdens procedūru cienītājiem.

Dažiem pirts, SPA vai baseins ir tradīcija, dažiem – ceļš uz veselības un skaistuma saglabāšanu, bet citiem – tikšanās ar draugiem un svētki. Katrā gadījumā, vienaldzīgu pret ūdens procedūrām nav. Lina vai frorē pirts dvieļus ar lipekļa aizdari, kas izrotāti ar individuālo izšuvumu, un pūkainus frotē dvieļus no 100% kokvilnas, kā arī pirts cepures ar jaukiem uzrakstiem plašā sortimentā Jūs atradīsiet mūsu veikalā.

Halāts ar personificētu izšuvumu pelnīti iekarojis pirmo vietu ekskluzīvo dāvanu reitingā!

Halāts ar cēlu personificēto izšuvumu obligāti jāpaņem līdzi atvaļinājumā, pirtī vai jāiegremdējas tā maigumā pēc vakara dušas! Halāts ar izšuvumu dāvanā dzīvesbiedram vai dzīvesbiedrei tiks godam novērtēts! Jo sievietei ir tik svarīgi būt pievilcīgai arī mājas apstākļos, bet kas attiecas uz kungiem… kvalitatīvs frotē halāts piešķirs tā īpašniekam “mājīgu” vīrišķību.

Haltai parim
Prieksauts


Kompliments saimniecei

Vēlaties izteikt pateicību Ziemassvētku vai Jaungada vakara saimniecei? Uzdāviniet oriģinālu priekšautu ar individuālo izšuvumu vai arī virtuves dvieļu komplektu. Ieprieciniet un pārsteidziet daiļo mājas pavadra glabātāju ar praktiski un stilīgu iepirkuma auduma somu ar smuko izšuvumu.


Dāvana miegamicēm, guļavām, snauduļiem, saldā miega cienītājiem un visiem, kas sapņo izgulēties.

Kompānijas Elitera Latvijā ražotie spilveni un segas ar divu veidu pildījumu – dūnām/spalvām un hipoalerģisku materiālu – holofaiberu. Veselīgs miegs ir labas dienas un teicama noskaņojuma pamats! Spilvens un sega dāvanā ir īpašs uzmanības apliecinājums un rūpju izrādīšana.


Vilnas pledam jābūt katrā mājā!

Silts vilnas pleds ne tikai kļūs par interjera rozīnīti, bet arī sasildīs dregnajā laikā visa gada garumā! Mūsu interneta veikalā tāpat var iegādāties mīkstus pledus no 100% kokvilnas vai mikrofibras. Grūti izvēlēties dāvanu sievasmātei vai vīramātei? Izvēlieties atbilstoša materiāla un motīva pledu, un Jūsu Otrā mamma noteikti priecāsies par šādu uzmanību un uzslavēs Jūsu labo gaumi.

pleds

Iegādāties dāvanas interneta veikalā – tas ir vienkārši un ērti!

Nevajag skraidīt pa veikaliem ar milzīgiem saiņiem, stāvēt rindās un aiz noguruma izķert pavisam nevajadzīgas mantas. Var patīkami un bez steigas, malkojot smaržīgu tēju, izvēlēties dāvanas, neizejot no mājām! Vienmēr esiet laipni gaidīti mājas tekstila veikalā Elitera! Dāviniet noderīgas dāvanas… dāvanas ar Jūsu rūpju noskaņu…