Grozs

Valentīna dienas DĀVANAS

Valentīna dienas DĀVANAS

Valentīna dienas DĀVANAS

Meklējiet oriģinālu dāvanu Valentīndienai? Mūsu veikalā Jums ir lieliskā iespējas iegādāties unikālu, skaistu un sirsnīgu dāvanu savai otrai pusītei.

Dekoratīvie spilveni un pledi ar mīļiem uzrakstiem, uz kuriem var izšūt arī Jūsu tekstu vai vārdus. Spilvens lieliski izskatīsies interjerā un atgādinās Jūsu mīļotajam cilvēkam par burvīgu Valentīna dienu. Bet zem siltā pleda ar izšūtiem mīļvārdiem Jūs kopā pavadīsiet daudz jaukus, mājīgus vakarus.

Jūsu otrā pusīte lieliski gatavo un lutina Jūs ar mājas maltīti, tad priekšauts ar izšuvumu ir īstā dāvana.


Priekšauti
Dekoratīvais spilvens

Tiem kas seko modei, kam patīk šopings noteikti patiks arī ērts un skaists šopers (iepirkumu soma). Mūsu veikalā piedāvājumā ir audumu somas ar izšuvumiem, mīļiem un jautriem uzrakstiem, un proti var pasūtīt arī sava teksta izšuvumu.

Halāts ar izšuvumu ir dāvanu topā! Izveidojiet HALĀTU ar savu uzrakstu un uzdāviniet patiešām pārsteidzošo dāvanu! Mūsu veikalā pieejams gan plašs izšuvuma paraugu katalogs, gan arī halātu izvēle gan pēc audumiem, gan pēc krāsām un izmēriem. Jums atliek tikai izvēlēties halātu, izvēlēties izšuvuma paraugu un izdomāt foršu uzrakstu.


Eko soma
Halati

Ja izlasot šo rakstu Jums vel nav pārliecības par savu izvēli, tad universāla dāvana, dāvana, kas noteikti vajadzīga visiem ir personalizēti izšūts dvielis. Mīksts, kvalitatīvs dvielis ar izšūtu vārdu ir tas kas Jums vajag!


Dvielis