Grozs

5 idejas pavasara noskaņojumam Jūsu mājās

5 idejas pavasara noskaņojumam Jūsu mājās

5 idejas pavasara noskaņojumam Jūsu mājās

Aiz loga pavasaris! Daba mostas un drīz iemirdzēsies spilgtās krāsās… Ielaid pavasari arī savās mājās! Pateicoties vienkāršiem padomiem, Jūs varat izveidot patiešām pavasarīgu noskaņojumu Jūsu mājās ….


Mājas ģenerālā uzkopšana

Noskaņojieties uz pozitīvo vilni, ieslēdziet mīļāko mūziku un sāciet uzkopšanu. Neaizmirstiet, ka gultas piederumi arī prasa īpašu kopšanu. Atceraties, ka dūnu-spalvu spilvenus ir jātīra vismaz vienu reizi piecgadē. Tirdzniecības māja “Elitera” piedāvā dūnu/spalvu izstrādājumu tīrīšanas pakalpojumu (Daugavpilī, Saules 70). Bet, ja Jūs izlēmāt nopirkt jaunus spilvenus, tad laipni lūgti mūsu veikala sadaļā GULTAS PIEDERUMI. Kompānija „Elitera” ražo un pārdod gan dūnu/spalvu spilvenus, gan hipoalerģiskus spilvenus ar holofaiberu, kurus var mazgāt pašiem mazgājamā mašīnā.

NĒ vilnas un kažokādu lietām!

Noslēpiet skapī kažokādas paklājus un vilnas pledus vismaz līdz rudenim! Uzklājiet uz grīdas vieglus paklājus, bet vilnas pledu aizvietojiet ar viegliem un plāniem plediem, tie patīkami siltinās vēsajās dienās un dos neticamu komforta sajūtu diendusas atpūtā vai gulēšanas laikā…. Ļoti mīksti un viegli pledi pieejami arī mūsu veikalā.Pleds

Lina galdauts

Pusdienu galda vasarīgas ietērps

Pusdienu galdu atsvaidziniet ar dabīgo lina galdautu un salvetēm. Tāds galdauts uzlabos visu mājinieku garastāvokli, kad Jūs visi kopā pusdienosiet vai dzersiet tēju. Mūsu mājas lapā ir plašs lina galda tekstila sortiments.

Ziedi…ziedi…

Guļamistabu un bērnu istabu izdaiļojiet ar jaunu, skaistu gultas veļu pavasarīgās krāsās, un protams, no dabīgiem audumiem. Vasaras pļavu ziedu pušķi, skaistie krāsu toņi, maigs kokvilnas audums. Mūsu veikala gultas veļas kolekcija vienmēr tiek papildināta ar ko jaunu, pie tam, Jums ir iespēja pasūtīt arī sev nepieciešamus gultas veļas izmērus .Sulīgas krāsas vannas istabā

No paša rīta Jūs iepriecinās jaunie, mīkstie spilgto krāsu dvieļi, kuri lieliski uzsūc mitrumu… atceraties, ka Elitera veikalā var ne tikai iegādāties dvieļus , bet arī izrotāt tos ar personalizēto izšuvumu, tad katrs no mājiniekiem ar prieku lietos tieši savu dvieli. Pie tam personalizēti izšūts dvielis – ir lieliskā ideja dāvanai.

Dvielis