Grozs

Kā izvēlēties spilvenu grūtniecēm?

Kā izvēlēties spilvenu grūtniecēm?

Kā izvēlēties spilvenu grūtniecēm?

Grūtniecība ir viens no burvīgākajiem periodiem sievietes dzīvē. Šajā periodā viņai nepieciešama īpaša rūpe un uzmanība. Ir svarīgi parūpēties par grūtnieces komfortu un labsajūtu, izmantojot īpašus produktus un aksesuārus, kas palīdzēs tikt galā ar fiziskajām un emocionālajām pārmaiņām, kas saistītas ar grūtniecību. Viens no šādiem efektīviem un ērtiem aksesuāriem ir spilveni grūtniecēm.


Kāpēc grūtniecības spilveni ir tik svarīgi?

Grūtniecības laikā daudzas sievietes izjūt miega problēmas, sāpes mugurā un kājās, pietūkumu un diskomfortu. Spilveni grūtniecēm palīdz tikt galā ar šīm problēmām, nodrošinot optimālu atbalstu ķermenim miega un atpūtas laikā. Tie palīdz noturēt mugurkaulu pareizā stāvoklī, samazina slodzi uz kājām un muguru, uzlabo asinsriti un mazina tūsku.

Mūsu veikalā ir daudz dažādu grūtniecības spilvenu izmēru, formu un krāsu. Tie var būt gareni un izliekti, ar burta "U" formu, tā saucamie spilvei-pakavi. vai cipara "7" formā , spilvens – banāns . Topošo māmiņu vidū iecienīti ir mūsu unikālie lielizmēra spilveni pakavi – MAXI pakavs un īpaši ērtais anatomiskas formas spilvens RELAX , kuras forma atbilst grūtnieces ķermeņa izliekumiem. Tāpat sortimentā ir mazie spilveni pakavi , kurus var izmantot pēc dzemdībām mazuļa barošanai. Katrai no tām ir savas īpatnības un tā ir paredzēta grūtnieču specifiskajām vajadzībām.

spilvens barošanai


spilvens grutniecem

Elitera ražotu grūtnieču spilvenu pakavu priekšrocība:

Uzlabo miega kvalitāti: Grūtniecības spilveni palīdz sasniegt optimālo gulēšanas stāvokli, kas uzlabo miega kvalitāti un ilgumu.

Samazina sāpes un diskomfortu: Spilveni sniedz atbalstu ķermenim un mazina spiedienu uz mugurkaulu, palīdzot samazināt muguras, kakla un krūšu sāpes.

Palīdz pārvaldīt pietūkumu: Spilveni palīdz uzlabot asinsriti un novērst pietūkumu, īpaši kājās un rokās.

Ļauj saglabāt pareizu barošanas pozīciju: dažus spilvenu modeļus var izmantot, lai ērti pabarotu mazuli pēc dzemdībām.

Mūsu spilveni nečaukst un nesmaržo, ir izgatavoti no drošiem, hipoalerģiskiem materiāliem, ir viegli mazgājami, un tiem ir noņemama spilvendrāna ar rāvējslēdzēju.


Kā izvēlēties spilvenu grūtniecēm?

Izvēloties spilvenu grūtniecēm, ir svarīgi ņemt vērā individuālās vajadzības un vēlmes. Spilvena izmēram un formai jābūt pielāgotai grūtnieces fizioloģiskajām īpašībām, kā arī jānodrošina optimālo atbalstu visam ķermenim.

spilvens grutniecem
spilvens barošanai