Grozs

FROTĒ DVIEĻI - pūkains komforts jūsu vannas istabā

FROTĒ DVIEĻI - pūkains komforts jūsu vannas istabā

FROTĒ DVIEĻI - pūkains komforts jūsu vannas istabā

Izdzirdot vārdu “frotē dvieļi”, mēs uzreiz iedomājamies mājīgu vannas istabu, mīkstu dvieļa tekstūru un jauku rītu vai patīkamu vakaru, kas veltīts rūpēm par sevi. Un, protams, šie dvieļi ir atraduši pielietojumu ne tikai vannas istabā vai pirtī, bet arī baseinā un pludmalē.

Frotē dvieļu ikdienas lietošana mūsu rutīnā nerada ne mazākās šaubas par to nepieciešamību. Pēc dušas tie palīdz mums ātri un ērti nožūt. Ar viņu palīdzību mēs arī radām mājīguma un komforta atmosfēru savās mājās.

Tādējādi frotē dvieļu lietošana kļūst ne tikai par ikdienu, bet gan par patīkamu sevis kopšanas rituālu. Pie tam skaistie dvieļi rada komfortablu un mājīgu noskaņu jūsu vannas istabā.

Bet kāpēc ir tik svarīgi izvēlēties kvalitatīvu, dabīgu frotē dvieli? Pirmkārt, no dabīga auduma izgatavots frotē dvielis nodrošinās Jums komfortu pēc ūdens procedūrām, ļaujot atpūsties un izbaudīt mirkli, bez diskomforta. Otrkārt, tie rūpējas par mūsu ādu, proti, nerādot nepatīkamas sajūtas žāvēšanas laikā. Turklāt kvalitatīvi dvieļi kalpos ilgi, paliekot mīksti, pūkaini, nezaudējot savu krāsu.

Izvēloties frotē dvieli, pievērsiet uzmanību tā sastāvam, blīvumam un “pūkainībai”. Jo lielāks ir dvieļa blīvums, jo labāk tas uzsūc mitrumu un ātri izžūst. Kvalitatīviem frotē dvieļiem raksturīgs arī augsts materiāla maigums un izturība.


Mūsu veikalā ir liela kvalitatīvo frotē dvieļu izvēle. Piedāvājam dažādu krāsu un izmēru dvieļus. Var izvēlēties mazos sejas dvieļus, vidēja izmēra vai pilna izmēra lielus dvieļus visa ķermeņa ietīšanai un ērtus saunas dvieļus ar lipekli. Sortimentā ir arī turbāna dvieļi matiem.
Bet šogad esam paplašinājuši savu sortimentu un saviem Klientiem piedāvājam Elitera ražoto bērnu dvieļu kolekciju, proti, bērnu dvieļus ar kapuci mazuļiem un ērtus pončo dvieļus ar kapuci lielākiem bērniem.


Un, ja Jūs meklējat neaizmirstamu, bet noderīgu dāvanu mīļajiem, tad mūsu veikalā iespējams pasūtīt dvieļus ar personalizēto izšuvumu, dāvanu komplektus pāriem, vannas vai pirts dvieļus ar uzrakstiem un, protams, kristību dvieļus. Šāda dāvana nekad neuzkrās putekļus plauktā, bet gan priecēs ilgu laiku un atgādinās par Jūsu rūpēm.