Grozs

Gultas veļas šūšana pēc individuāliem izmēriem

Ja iepazīstoties ar KATALOGU Jūs neatradāt sev nepieciešamu gultas veļas izmēru, mēs piedāvājam pasūtīt gultas veļas šūšanu pēc individuāliem izmēriem. Lai to izdarīt lūdzam izvelēties gultas veļas audumu un izkrāsojumu no preču kataloga (Gultas veļas komplekti ar norādi RAŽOTS LATVIJĀ) un sazināties ar internēta veikala menedžeri pa telefonu 25771107, vai nosūtīt Jūsu pasūtījumu uz e-pasu info@elitera.lv. Mazumtirdzniecības pasūtījumi tiek izgatavoti īsākajos termiņos.

ŠŪŠANA PĒC INDIVIDUĀLIEM IZMĒRIEM NOTIEK PĒC ŠĀDIEM NOTEIKUMIEM:

  1. Pircējs var pasūtīt gultas veļas un citu tekstila izstrādājumu šūšanu pēc individuāliem izmēriem, atsūtot pieprasījumu Pārdevējām e-pastā.
  2. Individuālo izmēru šūšanas pakalpojums pieejams tikai tiem tekstila izstrādājumiem, kas ir pieejami Pircēja ražošanas nomenklatūrā.
  3. Izmērus var mainīt ņemot vērā 5 cm soli, piemēram nevar pasūtīt spilvendrānu 43x66, var pasūtīt 45x65. Gadījumā ja Pircējs nekorekti noradījis izmērus neņemot vērā 5 cm soli, izmēri tiks noapaļoti.
  4. Pircējs informēts, ka var būt pielietotas papildus šuves, ja auduma platums neļauj sagriezt savādāk.
  5. Pircējs informēts, ka var būt saglabāta auduma ražotāja apmales apdare.
  6. Pārdevējs nesniedz šūšanas pakalpojumu izmantojot Pircēja audumus, materiālus, kā arī nesniedz modelēšanas, piegriešanas u.c. šajā sadaļā neminētus pakalpojumus, kā arī nesniedz šūšanas pakalpojumus pēc Pircēja īpašiem norādījumiem attiecībā uz šūšanas tehniku.
  7. Uz visām precēm kuras tika izgatavotas, sašūtas pēc Pircēja individuālajiem izmēriem neattiecas ATTEIKUMA TIESĪBAS.