Grozs

​Privātuma politika


 

[1.] Sīkdatnes (cookies), datu analīze un statistika.


 • SIA “Elitera” mājaslapas Elitera.lv īpašnieks informē lapas lietotājus, ka mājaslapā tiek veidotas sīkdatnes (cookies), kas nodrošina lietotājam ērtāku lapas lietošanu, tai skaitā konsultāciju saņemšanas ar čata saziņas metodi. Lietotājs jebkurā brīdī var atslēgts šo saziņas opciju. Savukārt lapas īpašnieks izmanto sīkdatnes statistisko datu iegūšanas un apkopošanas nolūkos, tai skaitā produkcijas pieprasījuma un intereses, lapu apmeklēšanās izpētē. Sīkdatņu iegūtie un saglabātie dati tiek izmantoti apkopotā veidā.
 • SIA “Elitera” mājaslapas Elietra.lv īpašnieks izmanto pārlūkprogrammu un sociālo tīklu analīzes ietvaros iegūtus statistiskus datus un analīzi.
 • Elitera.lv mājaslapas lietotājs var atteikties no visām sīkdatnēm, izmantojot savu ierīci (datoru, planšetdatoru u.c.). Katrai ierīcei ir spēja atteikties no sīkdatnēm. Informācija, instrukcijas par sīkdatņu iestatījumiem, bloķēšanu, dzēšanu utt. ir plaši pieejamas dažāds interneta vietnēs un ir atkarīgās no pārlūkprogrammas, kuru izmanto lietotājs.

[2.] Personas datu saņemšana, izmantošana un uzglabāšana.


 • Veicot reģistrāciju, izmantojot e-pasta vai mobila skara saziņas metodi, griežoties pēc konsultācijas, vai noformējot pasūtījumu mājaslapā Elitera.lv, lietotājs brīvprātīgi iesniedzt savus personas datus, tai skaita aizpilda reģistrācijai un/vai pasūtījuma noformēšanai nepaciešamo datu formu.
 • Lietotājs apstiprina, ka viņš piekrīt iesniegt Elitera.lv mājaslapas īpašniekam savus personas datus un neiebilst, ka Lietotāja iesniegtos personas datus Elitera.lv apstrādās pasūtījuma statistikas un analīzes nolūkos, pasūtījuma izpildes nolūkos, kā arī mārketinga nolūkos.
 • Lietotājs piekrīt Elitera.lv jaunākās informācijas, piemēram, par cenu atlaidēm, jauniem pakalpojumiem, īpašām akcijām u.tml., saņemšanai uz Lietotājs norādīto e-pastu.
 • Lietotājam ir tiesības atteikties no jaunumu saņemšanas, nosūtot attiecīgu ziņu uz Elitera.lv mājaslapas īpašnieka e-pastu: info@elitera.lv.
 • Lietotājs/un vai pircējs apstiprina, ka viņš ir informēts par savām tiesībām iepazīties ar saviem personas datiem, ko Elietra.lv mājaslapas īpašnieks apstrādā, kā arī veidu, kādā tie tiek apstrādāti, pieprasīt labot vai dzēst savus personas datus. Pieprasījumu jānosūt rakstiski un Pārdēvēja e-pastu: info@elitera.lv.
 • Elietra.lv mājas lapas īpašnieks nodrošina lietotāja un/vai pircēja datu saglabāšanas drošumu un konfidencialitāti, saskaņā ar LR un ES normatīvajiem aktiem.

[3.] Trešo personu saites


 • Elitera.lv mājaslapa ir saiknes uz mājaslapām, kas pieder trešajām personām. Šīm mājas lapām ir sava privātuma politika, par kuru SIA “Elietra” nenes atbildību, un ar kuru lietotajām jāpiezīstas patstāvīgi.

[4.] Sazināšanās ar mums


 • Lietotājs var sazināties ar Elitera.lv mājas lapas īpašnieku attiecibā uz privātuma politikas jautājumiem, tai skaitā pieprasīt informāciju par saviem datiem, to atjaunošanu, dzešanu utt., saziņai izmantojot e-pastu: info@elitera.lv