Grozs

Piegādes veidi

bezmaksas piegade

Piegādes veids Piegādes maksa Svara ierobežojums
ELITERA veikals Saules iela 70, Daugavpils
Elitera logo
BEZMAKSAS nav ierobežots
OMNIVA pakomāts LATVIJĀ
Omniva logo
3,50 EUR līdz 30 kg
OMNIVA pakomāts LIETUVĀ un IGAUNĪJĀ
Omniva logo
6,50 EUR līdz 30 kg
LATVIJAS PASTA nodaļas
Express pasts logo
3,50 EUR līdz 30 kg
Piegāde ar kurjeru LATVIJĀ
Kurjer logo
10,50 EUR nav ierobežots
Piegāde ar kurjeru LIETUVĀ un IGAUNĪJĀ
Kurjer logo
10,50 EUR nav ierobežots
Piegāde visā Pasaulē
World
piegādes nosacījumi un cena uz citām valstīm tiek precizēta un saskaņota ar klientu individuāli

  • Bezmaksas piegāde Latvijā, Lietuvā un Igaunījā pasūtījumiem virs 150 EUR.
  • Pasūtījums tiek komplektēs/izpildīts 7 darba dienu laikā no apmaksās saņemšanas dienas un nodots attiecīgajām piegādes dienestam tālākai piegādei. Precīzs piegādes termiņš ir atkarīgs no izvēlēta piegāde dienesta piegādes nosacījumiem, izvelētā piegādes veida un kurjeru noslogojuma. Sakarā ar lielu noslogotību pirmssvētku periodā (novembrī – decemrbī) pasūtījumu izpilde/piegāde var būt kavētā.
  • Pasūtījumu var izsekot pēc sūtīšanas numura piegādes dienesta mājas lapās.
  • Kad pasūtījums būs piegādāts pasūtījumā noradītajā piegādes punktā, Klients saņems paziņojumu. Pasūtījumu jāizņem 7 dienu laikā. Neizņemti sūtījumi tiks atgriezti mūsu noliktavā. Atkārtota izsūtīšana tiks veikta par papildus maksu.
  • Piegādes ar kurjeru tiek veiktas darbā dienās. Kurjerdienests sazinās ar Klientu pirms veikt piegādi. Kurjers mēģinās piegādāt pasūtījumu 2 reizes. Ja otrā reize būs neveiksmīga, pasūtījums tiks atgriezts mūsu noliktavā un atkārtota izsūtīšana tiks veikta par papildus maksu.
  • Ja izvēlēta pasūtījuma saņemšana veikalā ELITERA (Daugavpilī), pasūtījumu jāizņem 3 veikala darba dienu laikā pēc īsziņas par pasūtījuma gatavību saņemšanas.

! Šie piegādes nosacījumi attiecināmi tikai uz mazumtirdzniecības Klientiem, kuri veic pasūtījumu interneta veikalā ELITERA. Piegādes nosacījumi vairumtirdzniecības klientiem tiek sasakņoti un precizēti individuāli.