Grozs
Spilvens grūtniecēm/barošanai - BANĀNS aqua

Spilvens grūtniecēm/barošanai - BANĀNS aqua

  • Modelis: Ban 7720_aqua
  • Bonusa punkti: 31
  • 31.50€

  • Bez PVN: 26.03€
  • Cena bonusa punktos: 3100

IZMĒRS 140 m (+/- 5 cm)

Spilvens nečaukst un nesmaržo,spilvendrāna ar rāvējslēdzēju no 100% kokvilnas, iekšā spilvens (100% mikro fibras audums, hipoalerģisks holofaibera tipa pildījums ). Spilvenā galos ir sasienams.

Spilvens Banāns būs ērti lietojams tām grūtniecēm, kurām patīk gulēt uz vienā sānā, bet galva balstām lieto parasto spilveni. Svarīgi atzīmēt arī to, ka spilvens Banāns aizņem maz vietas un ērti kopjams, var izmazgāt gan atsevišķi tikai spilvendrānu, gan arī visu spilveni Veļas mazgājamā mašīnā "saudzējošā, delikātā režīmā" 40 C temperatūrā. Spilvens Banāns ir universāls un elastīgs: · Grūtniecēm spilvens palīdzot atvieglot muguras slodzi un nodrošina pilnvērtīgu miegu, vai arī sežot · Jaunajām māmiņām spilvens Banāns noder barošanas laikā - tas palīdz nodrošināt piemērotu mazuļa pozu, kā arī samazina slodzi uz māmiņas muguru un rokām, · Mazulim - savienojiet spilvena galus ar sasienamām un iekšā ielieciet bērnu, ligzdiņa aptver visu ķermenīti, radot viņam drošības sajūtu gluži kā māmiņas puncī. Vai uzlieciet bērnu ar vēderiņu uz spilvena, lai mazulis atrastos augstāk un spilvens kalpos viņam kā balsts, un pamatne.

Grūtniecēm spilvens palīdzot atvieglot muguras sāpes un nodrošina pilnvērtīgu, ciešu miegu, kā arī lasot vai skatoties TV

Jaunajām māmiņām pakaviņš noder barošanas laikā - tas palīdz nodrošināt piemērotu mazuļa pozu, kā arī samazina slodzi uz māmiņas muguru un rokām ,/p>

Mazulim - savienojiet spilvena galus ar sasienamām un iekšā ielieciet bērnu, pakaviņš aptver visu ķermenīti, radot viņam drošības sajūtu gluži kā māmiņas puncī. Vai uzlieciet bērnu ar vēderiņu uz spilvena, lai mazulis atrastos augstāk un spilvens kalpos viņam kā balsts, un pamatne. Spilvens ir neatsverams palīgs bērniņam guļot, ēdot, vingrojot un spēlējoties.

Pateicoties pildījuma īpašībām spilvens ilgi kalpos saglabājot savu sākotnējo formu. Spilvena pildījums nav alerģisks, ideāli piemērots grūtniecēm, bērniem, kā arī cilvēkiem, kuri sirgst ar bronhiālo astmu un alerģiskām reakcijām. Neuzsūc mitrumu, laiž cauri gaisu, tajā neiemitinās putekļu ērces, kodes un citi insekti. Spilvenu drīkst mazgāt veļas mašīnā "saudzējošā režīmā” 40C temperatūrā, neizņemot izstrādājuma iekšējo saturu

Izstrādājumu ar "HOLLOW FIBER BALLS" pildījumu lietošanas, mazgāšanas un glabāšanas rekomendācijas: Spilveni un segas ar šo pildījumu labi saglabā savu formu un kuplumu ilgu laiku, bet prasa pienācīgu kopšanu. Labākais tādu izstrādājumu kopšanas veids ir uzpurināšana/sakratīšana un vēdināšana. Rekomendējam uzpurināt spilvenu un sakratīt segu katru rītu, un vēdināt izstrādājumus ne retāk kā 1 reizi mēnesī. Tas saglabās izstrādājumu kuplumu, ērti lietojamu un tīrību. Mazgāt izstrādājumus ir rekomendēts ne biežāk kā 1-2 reizes gadā, ja nav redzamu netīrumu. Izstrādājumu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā "saudzējošā, delikātā režīmā" 40 C temperatūrā, neizņemot izstrādājuma iekšējo saturu. Mašīnas cilindrā var ielikt divas tenisa bumbas. Bumbas uzpurinās pildījumu un nedos tam salipt. Ūdens izspiešana - 400 apgr./min un pēc tam intensīvi sakratīt. Mazgāšanai rekomendējam izmantot šķidros mazgāšanas līdzekļus. UZMANĪBU! Pirms ievietot izstrādājumu/-us cilindrā, rekomendējam pārliecināties, ka izstrādājuma/-u apjoms/izmērs ļauj to izdarīt un cilindrā pietiks vietas. Ja cilindrā nav pietiekami daudz vietas, tad izstrādājuma/-u nerekomendē mazgāt mājas apstākļos. Ja bērnu segu/spilvenu vai spilvenu grūtniecēm nepieciešams mazgāt biežāk kā 1-2 reizi gadā redzamo netīrumu dēļ, tad rekomendējam mazgāt ar rokām. Nav ieteicams izsist putekļus ar cietiem, smagiem priekšmetiem. Nav ieteicams gulēt uz segas virsmas. Nav ieteicams atļaut bērniem lēkāt uz segas virsmas un spēlēties-trakot ar spilvenu. Rekomendēts glabāt izstrādājumus sausā vietā, kur ir brīva gaisa cirkulācija. Ja ar laiku spilvena pildījums salipa, tad to var atjaunot patstāvīgi, tādā veidā pagarinot izstrādājuma lietošanas termiņu. Izņemiet pildījumu no spilvena un kārtīgi uzpuriniet ar pirkstiem, vai ar ķemmi, kas paredzēts garspalvainiem kaķiem. Pēc tam ievietojiet pildījumu atpakaļ un sašujiet caurumu.

Raksturojums
Sastāvs Spilvendrāna ar rāvējslēdzēju no 100% kokvilnas, iekšā spilvens (100% mikro fibras audums, hipoalerģisks holofaibera tipa pildījums ).
Ražotājs Ražots Latvijā, SIA "Elitera"

Tagi: spilvensbanans, pakavsbarosanai, grutniecuspilvens, spilvenspakavs