Grozs
Spilvens ar hipoalerģisku pildījumu AIR

Spilvens ar hipoalerģisku pildījumu AIR

  • Modelis: air- SP
  • Bonusa punkti: 10
  • 10.00€

  • Bez PVN: 8.26€
  • Cena bonusa punktos: 1000

Balts kā pirmais sniegs un elpojošs hipoalerģiskais spilvens AIR. 100% kokvilnas audums Pildījums – 100% PES Ražots Latvijā Pateicoties 100% kokvilnas audumam un īpašam pildījumam “Holofaibera” tipa - spilvenam piemīt augsta gaisu caurlaidība. Spilvens ir kupls un elastīgs, perfekti pielāgojas cilvēka ķermenim, ideāls galvas un kakla balsts. Miegs uz spilvena AIR ir komfortabls un veselīgs. ! Īpaši jāpiemin, ka spilvena AIR ražošanā izmantots PREMIUM klases kokvilnas audums - sertificēts 100% kokvilnas perkals. Audums ir blīvs, bet viegls un nevainojami mīksts un maigs.

Spilvens pildīts ar holofaibera tipa pildījumu - "HOLLOW FIBER BALLS". Tas ir ļoti apjomīga neausta šķiedra, kā arī sintētiskās pūkas, kas sastāv no atsperu veidā savītām dobām poliestera šķiedrām, tādējādi nodrošinot gultas piederumu elastību, mīkstumu un ilgu mūžu. Elastīga, viegli saspiežamā struktūra ļauj izstrādājumam lieliski saglabāt formu, turklāt, tai piemīt spēja uzturēt iekšējo mikroklimatu. Droši saglabā siltumu, neveicina degšanu. Nav alerģisks, ideāli piemērots cilvēkiem, kuri sirgst ar bronhiālo astmu un alerģiskām reakcijām. Neuzsūc mitrumu, laiž cauri gaisu, tajā neiemitinās putekļu ērces, kodes un citi insekti.

Izstrādājumu ar "HOLLOW FIBER BALLS" pildījumu lietošanas, mazgāšanas un glabāšanas rekomendācijas: Spilveni un segas ar šo pildījumu labi saglabā savu formu un kuplumu ilgu laiku, bet prasa pienācīgu kopšanu. Labākais tādu izstrādājumu kopšanas veids ir uzpurināšana/sakratīšana un vēdināšana. Rekomendējam uzpurināt spilvenu un sakratīt segu katru rītu, un vēdināt izstrādājumus ne retāk kā 1 reizi mēnesī. Tas saglabās izstrādājumu kuplumu, ērti lietojamu un tīrību. Mazgāt izstrādājumus ir rekomendēts ne biežāk kā 1-2 reizes gadā, ja nav redzamu netīrumu. Izstrādājumu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā "saudzējošā, delikātā režīmā" 40 C temperatūrā, neizņemot izstrādājuma iekšējo saturu. Mašīnas cilindrā var ielikt divas tenisa bumbas. Bumbas uzpurinās pildījumu un nedos tam salipt. Ūdens izspiešana - 400 apgr./min un pēc tam intensīvi sakratīt. Mazgāšanai rekomendējam izmantot šķidros mazgāšanas līdzekļus.

UZMANĪBU! Pirms ievietot izstrādājumu/-us cilindrā, rekomendējam pārliecināties, ka izstrādājuma/-u apjoms/izmērs ļauj to izdarīt un cilindrā pietiks vietas. Ja cilindrā nav pietiekami daudz vietas, tad izstrādājuma/-u nerekomendē mazgāt mājas apstākļos.

Ja bērnu segu/spilvenu vai spilvenu grūtniecēm nepieciešams mazgāt biežāk kā 1-2 reizi gadā redzamo netīrumu dēļ, tad rekomendējam mazgāt ar rokām. Nav ieteicams izsist putekļus ar cietiem, smagiem priekšmetiem. Nav ieteicams gulēt uz segas virsmas. Nav ieteicams atļaut bērniem lēkāt uz segas virsmas un spēlēties-trakot ar spilvenu. Rekomendēts glabāt izstrādājumus sausā vietā, kur ir brīva gaisa cirkulācija.

Ja ar laiku spilvena pildījums salipa, tad to var atjaunot patstāvīgi, tādā veidā pagarinot izstrādājuma lietošanas termiņu. Izņemiet pildījumu no spilvena un kārtīgi uzpuriniet ar pirkstiem, vai ar ķemmi, kas paredzēts garspalvainiem kaķiem. Pēc tam ievietojiet pildījumu atpakaļ un sašujiet caurumu.

Sekojot mūsu rekomendācijām, Jūs izvairīsities no izstrādājumu pildījuma pirmstermiņa salipšanas un šķiedras dobu bojāšanas un izstrādājums kalpos Jums ilgāku laiku.

Raksturojums
Sastāvs 100% kokvilna
Pildījums 100% PES
Ražotājs Ražots Latvijā, SIA "Elitera"

Tagi: raditslatvija, labsspilvens, hipoalergisksspilvens